AKTUALNOŚCI

          • WYNIKI XVII SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

          •  

            Celem konkursu ortograficznego jest rozwijanie umiejętności poprawnego pisania, kształtowanie nawyków i umiejętności sprawdzania pisowni, zachęcenie do nauki ortografii i budowanie przekonania, że ortografia nie jest taka trudna, jak się wydaje.

             

            Tytuł Mistrzów Ortografii uzyskają osoby, które w finale nie popełnią żadnego błędu.

            Tytuł Wicemistrzów Ortografii uzyskają osoby, które w finale popełnią nie więcej niż 1 błąd.

            Mistrzowie i wicemistrzowie otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy finaliści otrzymają znaczki na złotą stronę paszportu i pamiątkowe dyplomy.

             

             

            Z przyjemnością informuję ,że

            tytuł Mistrza Ortografii 2024/2025

            zdobyli

             

            Hania Bieńkowska i Aleksander Siniarski z klasy 1B

            Nikodem Bryks,  Krzysztof Stepaniak   z klasy 2B

            Weronika Wolak  3A

             

             

            tytuł Wicemistrza Ortografii 2024/2025

            zdobyli

             

            Piotr Chodarcewicz 1A

            Gucio Gzik     1A

            Klara Klesyk        1A

            Jaś Kostrzewski    1A

            Ignacy Stolarczyk  1B

            Alva Linda Zięba   1A

            Ignacy Zawiślak    1A

             

            Marysia Górnik   2A

            Nel Danis        2B

            Jan Łapiński     2B

             

            Gustav Francken 3C

            Piotr Ohde       3B

             

             

            Serdeczne gratulacje!

            Alicja Wawrzyniak

          • Zebrania końcoworoczne z Rodzicami klas 1-4

            • klasa 1a - 3 czerwca (wtorek) godz. 17.00
            • klasa 1b - 4 czerwca (środa)  godz. 17.00
            • klasa 2a - 4 czerwca (środa) godz. 17.30
            • klasa 2b - 4 czerwca (środa) godz. 17.00
            • klasa 3a - 4 czerwca (środa) godz. 17.30
            • klasa 3b - 3 czerwca (wtorek) godz. 18.00 spotkanie online
            • klasa 3c - 3 czerwca (wtorek) godz. 17.00
            • klasa 4a - 4 czerwca (środa) godz. 17.30 spotkanie online
            • klasa 4b - 4 czerwca (środa) godz. 17.00
            • klasa 4c - 4 czerwca (środa) godz. 17.00
          • Dzień Mamy w 1A

          • Drogie Mamy! Jesteście dla swoich Dzieci najważniejsze na świecie! Nigdy o tym nie zapominajcie!

            Niech Wam życie ściele się płatkami róż, niech Was słońce smyra promieniami, niech krople deszczu czule kołyszą do snu, niech Wam świat nieba przychyla dzień po dniu, zawsze i niezmiennie!

            Zaczynamy od maminych zdjęć, które zostały wkomponowane w piękne laurki łapkami dzieci z 1A.

             

            Za fotografie dziękujemy pani Ewie Chmiel, wychowawczyni klasy 1A

          • Drużyna Społecznej Szkoły Podstawowej im. Jigoro Kano!

          • Oto nasz O L I M P, nasza wspaniała Drużyna Społecznej Szkoły Podstawowej im. Jigoro Kano!

            Dyrekcja, Nauczyciele, Grono Psychologiczno-Pedagogiczne, Administracja, Ekipa dbająca o czystość i o to, żeby wszystko sprawnie działało!

            Na co dzień pracują w dwóch prefekturach - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO - Puławska & Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO - Rakowiecka.

            W zgodnym teamie my, zwykli śmiertelnicy, widujemy ich dwa razy w roku - w maju na Puławskiej podczas

            Ś W I Ę T A S Z K O ŁY oraz w grudniu na Rakowieckiej - podczas K I E R M A S Z U A D W E N T O W E G O!

            Mit głosi, że spotykają się wspólnie na radach niedostępnych dla zwykłych śmiertelników, a jak wiadomo w każdym micie jest ziarno prawdy.

          • ŚWIĘTO SZKOŁY coraz bliżej!

          • Jak Afrodyta z morskiej piany , jak Atena z głowy Zeusa , jak Feniks z popiołów, tak rodzi się na Puławskiej 

            S T A D I O N

            O L I M P I J S K I & G I M N A Z J O N!

            Całość scenografii - która powstaje pod czujnym i czułym okiem Dyrektora Jacka Chmiela, rękami i zdolnościami pana Sławka i pana Wolodii oraz niezmordowanych mam, które przychodzą do szkoły na trzeci etat malując i tworząc - zobaczycie już w najbliższą sobotę, 24 maja podczas SWIĘTA SZKOŁY!

            Widzimy się punktualnie o 10:00 na Puławskiej!!!

          • Przygotowania do Święta Szkoły!

          • W obu prefekturach trwają przygotowania do tegorocznego

            Ś W I Ę T A S Z K O Ł Y!

            Przypominamy - to już w sobotę 24 maja na Puławskiej!

            Tematem przewodnim tegorocznej zabawy będzie O L I M P I A D A!