Wolontariat

Z radością (i nadzieją smiley) informujemy, że od października 2019 roku rozpoczyna działalność Szkolne Koło Wolontariatu, które będzie miało swoją siedzibę na drugim piętrze w budynku szkoły przy ulicy Rakowieckiej (vis-à-vis sali nr 14). Od września 2021 r. koordynatorem tego projektu jest pani Anna Chomicz.

Zapraszamy na spotkania Koła. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w spotkaniach, a chcesz być aktywnym wolontariuszem – nie martw się. Możesz zaangażować się we wszystkie zaproponowane akcje. Informacji na ich temat szukaj na stronie internetowej szkoły oraz w wyznaczonych miejscach w budynku przy Rakowieckiej (na tablicach przy wejściu do szkoły oraz w jadalni). Jeśli będziesz mieć pytania/wątpliwości skontaktuj się z p. Anią, ona udzieli Ci wskazówek i podpowie, jak możesz pomóc. POWODZENIA!

Szczegóły działalności Koła i informacje o akcjach znajdziecie w załączonych poniżej plikach:

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Biblioteka dla juniora - lista potrzebnych książek